پرسشنامه استخدامیbورود به اتوماسیون
اخبار
بلند طبقه شركتي براي آينده
شركت راه و ساختمان بلند طبقه با بيش از 30 سال سابقه افتخار دارد با نگرش "شرکتي براي آينده" و با هدف مشارکت هر چه بيشتر در انجام پروژه هاي زير ساختي از جمله صنايع آب،راه ، ابنيه صنعتي، صنايع معدني ، صنايع سنگين فولاد، مس، نفت و گاز ، حمل و نقل و ... تمام توان خود را در راستاي خدمتي هر چند کوچک به وطن به کار گرفته است.
بلند طبقه به عنوان يک شرکت پيمانکار تخصصي با بيش از 3500 نفر پرسنل در صف و 60 نفر در ستاد توانسته است با کسب گواهينامه صلاحيت پيمانکاري از معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي رياست محترم جمهوري در کنار ساير همکاران خود همگام با برنامه ها و اهداف توسعه ايي جمهوري اسلامي ايران گام بردارد.
 شركت بلند طبقه با رتبه پايه يك در رشته هاي  نفت و گاز، ساختمان، ابنيه، آب، راه و ترابري تاسيسات و تجهيزات و اخذ گواهينامه تاييد صلاحيت ايمني پيمانکاران از وزارت تعاون،کار و امور اجتماعي و همچنين پياده سازي و استقرار سيستم مديريت يك پارچه(IMS) بر مبناي اخذ سه گواهينامه بين المللي ISO9001:2008 و ISO14001:2004 و OHSAS18001:2007 به همراه گواهينامه هاي تخصصي ISO10006:2003 وISO10015:1999 و ISO TS 29001:2010 و ISO50001:2011 به همراه گواهينامه HSE-MSاز شركت TUV(Inter Cert) آلمان و با تكيه بر مديريت علمي ، كارشناسان خبره و سيستم مديريت ماشين آلات، واجد اعتبار شاياني در حوزه طرحهاي عمراني داخل كشور گرديده است.
همچنين اين شرکت موفق به اخذ گواهينامه تاييد صلاحيت ايمني پيمانکاران از وزارت تعاون، کار و امور اجتماعي گرديده است.
پيام مدير عامل:
خدمت به ميهن عزيزمان و رضايتمندي مردم شريفمان همواره دغدغه مردان دلسوز اين سرزمين بوده و بزرگ مردان تاريخ اين مرز و بوم تا به آنجا که جان شيرين خود را در اين راه فدا کرده اند از هر تلاشي چشم پوشي نکرده و خود را وقف اين عرصه نموده اند.
اين ايثارگري وظيفه مردان و زنان شجاع و آزاده اين خاک را دو چندان نموده و آنان را به تفکر در مسير انقلابي ميهن عزيز خود واداشته است و همگان بر آنيم تا با صرف تمامي توان خود تلاشي جمعي و اثري ماندگار را از خود برجاي گذاريم که همچون پيشينيان چراغ راهي براي آيندگان و افتخاري به تاريخ گذشته داشته باشيم.
اميد است با گذشت بيش از 30 سال از تجربه شرکت راه و ساختمان بلند طبقه و با کوله باري از تجربه و دانش بومي هم دوش ساير همکارانمان در اين مسير پر تلاطم گام برداريم.
 
 
          انشاءالله
فريبرز اسلامي خوزاني
      
 
 

 

پراکندگی پروژه ها در ایران نمایشگاه تصاویر نظرسنجی گروه پست الکترونیک
طریقه ی آشنایی شما با شرکت بلند طبقه چگونه بوده است؟
جستجو در اینترنت
از طریق پروژه ها
انجمن های تخصصی عمرانی
معرفی آشنایان و همکاران
ارسال آرشیو
لطفا نام و ایمیل خود را وارد کنید
نام
ایمیل

ورود به اتوماسیون
Copyright © 2014 , All rights reserved.
Website : www.bt-rc.com   Email : Info@bt-rc.com
power by m & T group