پرسشنامه استخدامیbورود به اتوماسیون
اخبار
بلند طبقه شركتي براي آينده
شركت راه و ساختمان بلند طبقه با بيش از 30 سال سابقه افتخار دارد با نگرش "شرکتي براي آينده" و با هدف مشارکت هر چه بيشتر در انجام پروژه هاي زير ساختي از جمله صنايع آب،راه ، ابنيه صنعتي، صنايع معدني ، صنايع سنگين فولاد، مس، نفت و گاز ، حمل و نقل و ... تمام توان خود را در راستاي خدمتي هر چند کوچک به وطن به کار گرفته است.
بلند طبقه به عنوان يک شرکت پيمانکار تخصصي با بيش از 3000 نفر پرسنل در صف و 60 نفر در ستاد توانسته است با کسب گواهينامه صلاحيت پيمانکاري از معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي رياست محترم جمهوري در کنار ساير همکاران خود همگام با برنامه ها و اهداف توسعه ايي جمهوري اسلامي ايران گام بردارد.
 شركت بلند طبقه با رتبه پايه يك در رشته هاي  ساختمان و ابنيه، آب، راه و ترابري تاسيسات و تجهيزات ورتبه پايه دو در رشته نفت و گاز و همچنين پياده سازي و استقرار سيستم مديريت يك پارچه(IMS) بر مبناي اخذ سه گواهينامه بين المللي ISO9001:2008 و ISO14001:2004 و OHSAS18001:2007 به همراه گواهينامه هاي تخصصي ISO10006:2003 و ISO TS 29001:2010 به همراه گواهينامه HSE-MSاز شركت TUV(Inter Cert) آلمان و با تكيه بر مديريت علمي ، كارشناسان خبره و سيستم مديريت ماشين آلات، واجد اعتبار شاياني در حوزه طرحهاي عمراني داخل كشور گرديده است.
Play
Puse
پراکندگی پروژه ها در ایران نمایشگاه تصاویر نظرسنجی گروه پست الکترونیک
نظر شما در مورد سایت جدید چیست ؟
عالی است
خوب است
متوسط است
بد است
خیلی بد است
ارسال آرشیو
لطفا نام و ایمیل خود را وارد کنید
نام
ایمیل

ورود به اتوماسیون
Copyright © 2014 , All rights reserved.
Website : www.bt-rc.com   Email : Info@bt-rc.com
power by m & T group