ما در خانواده بلند طبقه، خود را در مقابل جامعه اى که در آن زیست مى نماییم، مردمان مناطق و شهرهاى پروژه ها، نهاد ارزشمند خانواده، همسایگان و سایر ذینفعان مسئول مى دانیم و معتقدیم موجودیت و پیشرفت ما، تنها با در نظر گرفتن ایشان و تعهدمان به ارزشهاى اخلاقى، معنا و مفهوم مى یابد.در همین راستا گروه بلند طبقه همواره تلاش نموده است که حضورى پررنگ در فعالیت هاى عام المنفعه داشته باشد و با تحت پوشش قرار دادن کودکان مناطق محروم کشور و تامین امکانات تحصیلى ایشان از مقطع تحصیلات پایه تا تحصیلات آکادمیک و دانشگاهى، سهم کوچکى در بالندگى و شکوفایى نسل جدید
کشور ایفا نماید.
ما تلاش نموده ایم که در زمان وقوع حوادث غیرمترقبه و در مقابل آلام مردمان عزیز کشورمان، بى تفاوت نبوده و در کوتاه ترین زمان ممکن، اقدام عملى و موثر بکار بسته و به یارى ایشان بشتابیم. در مواجهه با بیمارى یا درگذشت عزیزان، پشتیبان همکاران و خانواده ایشان باشیم و گامى هر چند کوچک در بازگرداندن سلامتى به بیماران یا التیام غم ایشان برداریم.
شادى و نشاط و سربلندى را حق مردمان نجیب این سرزمین مى دانیم و در راستاى حمایت از جوانان این مرز و بوم در تشکیل بنیاد مقدس خانواده و آغاز زندگى مشترك، در حد توانمان براى تامین جهیزیه و تقدیم شادباش و هدایاى نقدى، کوشیده ایم.

حمایت از ورزشکاران و قهرمانان کشور در رشته هاى مختلف ازجمله ورزشهاى رزمى،کوهنوردى در راستاى توسعه فرهنگ ورزش در جامعه و اقتدار و افتخار ملى، از دیگر اقدامات واهداف شرکت بلند طبقه در مسیر تحقق مسئولیتهاى اجتماعى میباشد. گروه بلند طبقه در راستاى ترویج فرهنگ عاشورایى، هر ساله نسبت به برگزارى مراسم بزرگداشت مقام والاى سید الشهدا و سرور و سالار شهیدان و اداى نذر اقدام مى نماید. مایه افتخار ما است که از حامیان سازمان هاى خیریه مانند محک، آسایشگاه کهریزك، کمیته امداد امام خمینى، موسسه باغچه بان ، موسسه خیریه طاها و … باشیم و گامى هر چند کوچک در مسیر ایفاى تعهدات خود در مسئولیت هاى اجتماعى برداریم. و سرانجام با تکیه بر تجربیات سالیان سال فعالیت هاى عام المنفعه و همچنین در راستاى هدفمند سازى و هدایت موثر و اثربخش کمک ها و مشارکت هاى خیریه، اقدام به تاسیس و ثبت موسسه خیریه گروه بلندطبقه نموده ایم و با قلبى پرمهر، نگاهى پر امید و دستانى پرتوان تر از گذشته، به آینده هاى روشن چشم دوخته ایم.